Jesteś tutaj: Oferta ANALIZA STATYSTYCZNA DLA INSTYTUCJI

Analiza danychANALIZA STATYSTYCZNA DANYCH DLA INSTYTUCJI

Wykonuję projekty komercyjne opierające się na opracowaniu statystycznym wyników badań i analizach statystycznych. Koordynuję całościowe projekty badawcze, a także przygotowuję raporty z badań na rzecz: Fundacji, Firm, Samorządów i innych Instytucji, również w ramach badań ewaluacyjnych. Szczegółowy zakres pomocy:

  • Wspieram merytorycznie już na etapie planowania badania. Pomagam ustalić odpowiednią liczebność próby, dobrać właściwą metodę i technikę badawczą. Jeżeli zajdzie taka potrzeba podpowiem co należy zmienić w metodologii badania.
  • Tworzę lub koryguję narzędzia badawcze, tak aby były poprawne logicznie i metodologicznie oraz aby pozwoliły zrealizować cel badania.
  • Przygotowuję elektroniczne kwestionariusze, dzięki którym realizacja badania jest o wiele szybsza i bardziej efektywna.
  • Na zlecenie moich Klientów Koordynuję terenowe  badania, a także badania realizowane  online. Szkolę ankieterów oraz nadzoruję ich pracę.
  • Koduję dane na podstawie kwestionariuszy papierowych oraz skanów.
  • Wykonuję szeroki zakres raportowania: obliczenia statystyczne, analiza statystyczna, analiza danych, analiza ankiet. 
  • Przygotowuję pełne raporty badawcze i raporty analityczne: estetyczne graficznie, zawierające: grafiki, wykresy, tabele, tekstowy opis wyników, wnioski i rekomendacje.

W celu przygotowania propozycji współpracy proszę o wiadomość z podstawowymi informacjami na temat badania i oczekiwań względem niego. Wycena i konsultacja wstępna zawsze są bezpłatne. Koszt wsparcia to kwestia indywidualna, szczegółowo uzgadniana po zapoznaniu się z dostępnymi materiałami i oczekiwaniami Klienta. Przedstawiam ją zawsze przed rozpoczęciem współpracy.